عقد قرارداد با سازمان‌ها، شرکت‌ها، مدارس و مهدکودک‌های دو زبانه

عقد قرارداد با سازمان‌ها، شرکت‌ها، مدارس و مهدکودک‌های دو زبانه

مؤسسه‌ی اندیشمندان جوان سپنتا به دو طریق به سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف سرویس آموزشی می‌دهد.

۱) قبول مسئولیت آموزش پرسنل یا افراد اعزامی (اعم از کارمندان، دانشجویان، دانش آموزان و. . .) در محل مؤسسه و تشکیل کلاس در خود مؤسسه‌ی اندیشمندان جوان سپنتا و ارائه سرویس‌های؛
۱-۱) تدریس
۱-۲) برنامه‌ریزی
۱-۳) کنترل
۱-۴) هدایت
۱-۵) راهبری تحصیلی
۱-۶) اخذ آزمون
۱-۷) ارزشیابی
و درنهایت
۱-۸) صدور مدرک رسمی و اعلام گزارش به سازمان ذیربط

۲) اعزام استاد به محل سازمان یا ارگان و ارائه سرویس‌های آموزشی در محل شرکت خودشان. در این صورت تمامی سیستم آموزشی بطور کامل (کتاب، CD، فیلم، آزمون‌ها و…) به محل فرستاده می‌شود. در عین حال یکی از بازرسان مؤسسه به‌صورت متناوب فعالیت مدرس مربوطه را در محل شرکت شما نظارت خواهد کرد.

۳) در مورد مدارس، مهد کودک‌ها و ادارات آموزش شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ، تربیت استاد یا مربیان ایشان برای این‌که بعدها به‌صورت مستقل و بدون کمک مؤسسه‌ی اندیشمندان جوان سپنتا بتوانند کلاس‌های آموزش زبان خود را اداره کنند. در این خدمت آموزشی، مدرک رسمی به مربیان و اساتید آموزش دیده (مدرک مربیگری ـ مدرسی زبان انگلیسی) ارائه می‌گردد.

پس از عقد قرارداد با سازمان‌ها، شرکت‌ها، مدارس و مهدکودک‌های دو زبانه: برگزاری آزمون‌های زبان انگلیسی برای پرسنل. ارائه مدرک و گزارش تحصیلی به مدیران در رابطه با وضعیت معلومات زبان انگلیسی کارمندانشان می‌باشد. به هر حال چه کلاس‌ها در محل مؤسسه تشکیل شوند. چه در محل سازمان یا ارگان شما، مدرک رسمی و گواهینامه‌ی دوره تقدیم خواهد شد. از جمله شاخص‌ترین شرکت‌هایی که برای استفاده از خدمات آموزشی اندیشمندان جوان سپنتا قرارداد منعقد نمودند می‌توان به نمایندگی ایران خودرو ، جمعی از کارکنان شرکت فولاد ایران اشاره کرد. به‌جز شرکت‌های فوق تعداد زیادی سازمان، مدرسه و مهد کودک که امکان درج نام‌ آن‌ها به‌دلیل کثرت وجود ندارد، از امکانات آموزشی اندیشمندان جوان سپنتا و کلاس‌های درس این مؤسسه استفاده کرده‌اند.