جشنواره‌ی یادگیری سپنتا SLF

جشنواره‌ی یادگیری سپنتا (SLF) – Sepanta Learning Festival

به‌منظور ایجاد فضائی کاملاً متفاوت و در عین حال آموزشی برای زبان‌آموزان موسسه زبان اندیشمندان جوان سپنتا. برنامه‌ای تحت عنوان جشنواره‌ی یادگیری سپنتا (SLF) در واحدهای موسسه و یا در سینما به‌صورت ماهیانه برگزار می‌گردد. این برنامه با هدف توانمندسازی زبان آموزان در چهار مهارت زبانی و در محیطی فراتر از کلاس است. و فرصتی مناسب برای فعال‌سازی آموخته‌های ایشان طراحی و تهیه گردیده است.

زبان‌آموزان کلیه واحدهای موسسه اندیشمندان جوان سپنتا می‌توانند از طریق پوسترهایی که در بردهای کلاسی نصب می‌شوند. از روز و تاریخ برگزاری اطلاعات لازم را کسب نمایند. و با تهیه‌ی بلیط از کانتر ثبت‌نام و یا صندوق واحدهای آموزشی جهت حضور در دوره‌های آموزش و نمایش فیلم ثبت‌نام کنند. زبان‌آموزان در روز برگزاری با ارائه بلیط بسته‌ی ویژه فعالیت‌های آموزشی را دریافت می‌کنند.

بسته فعالیت‌های آموزشی
در هر دوره زبان آموزان یک بسته فعالیت‌های آموزشی دریافت می‌کنند. در یک فرآیند خاص و با نظارت اداره کل پژوهش در واحد تحقیق و توسعه دفتر مرکزی موسسه اندیشمندان جوان سپنتا تهیه و تنظیم می‌گردد.

فعالیت‌های قبل از تماشای فیلم BEFORE WATCHING

هدف از ارائه این بخش: آماده سازی ذهن زبان آموزان و آشنا ساختن ایشان با تم، فضا و ژانر فیلم است.

فعالیت‌های حین تماشای فیلم WHILE WATCHING

در این بخش زبان آموزان بر روی داستان فیلم متمرکز می‌شوند. و آن‌ها پس از دیدن فیلم به صورت کامل و بدون وقفه، فعالیت‌های در نظر گرفته شده را انجام می دهند.

فعالیت‌های پس از تماشای فیلم AFTER WATCHING

در این بخش زبان آموزان فرصت بیشتری برای تبادل اطلاعات و گفتگو پیرامون داستان و وقایع فیلم پیدا می‌کنند.

فعالیت‌های منزل TAKE AWAY ACTIVITIES

در این بخش فعالیت های هدفمند با تمرکز بر روی مهارت های خواندنی، نوشتاری و همچنین لغات کلیدی فیلم ارائه می گردند.

فیلم‌های جشنواره‌ی یادگیری سپنتا

Mulan poster Charlie and the ChCharlie_and_the_chocolate_factory_poster2 Cloudy With A Chance Of Meatballs - square poster Matilda Poster