ثبت نام و پیش ثبت نام

تعیین سطح

 • هدف از تعیین سطح، سنجش سطح زبانی متقاضیان ثبت نام و مشاوره آموزشی است که توسط مدیر آموزش و کارشناسان انجام می پذیرد. این سنجش سطح، در ۱۰ الی ۱۵ دقیقه به صورت شفاهی و با تعیین وقت قبلی از طریق مراجعه حضوری انجام می شود و یکی ازملزومات ثبت نام در سفیر به شمار می آید.
 • همراه داشتن کارت شناسایی معتبر درهنگام تعیین سطح برای متقاضیان، الزامیست. آگاهی از کلیه مدارک ثبت نام (کپی شناسنامه، یک قطعه عکس، شهریه ثبت نام، رسید تعیین سطح) این امکان را برای متقاضیان محترم فراهم می سازد که در همان روز پس از مشخص شدن سطح خود، زمان کلاس را مشخص نموده و جهت ثبت نام اقدام نمایند.
 • در صورت انصراف متقاضیان بعد از صدور رسید تعیین سطح ، وجه تعیین سطح به هیچ عنوان قابل برگشت نخواهد بود.

پیش ثبت نام

طبق این مقررات و با هدف تکریم زبان آموزان قدیمی و درحال تحصیل، زبان آموزان می‌توانند در زمان های پیش ثبت نام که در سیستم آموزشی اندیشمندان جوان سپنتا مشخص شده‌اند، اقدام به ثبت نام نمایند. این امر موجب می‌شود تا زبان آموزان عزیز بتوانند ضمن انتخاب زمان دلخواه (قبل از تکمیل شدن ظرفیت کلاس‌ها) تا پایان زمان پیش ثبت نام، ساعت، و سطح مورد نظر خود را برای فراگیری زبان انتخاب کنند.

نکته: جهت استفاده از کلیه تخفیف ها ثبت نام باید حتماً در تاریخ پیش ثبت نام و حضوری صورت گیرد، در غیر اینصورت امکان استفاده از تخفیف مقدور نمی باشد.

ثبت نام

 1. ثبت نام از دانشجویان زیر ۱۵ سال و همچنین ارائه کارنامه به ایشان فقط با حضور یکی از اولیا امکان پذیر است.
 2. موسسه تنها در قبال دانشجویانی که مراحل ثبت نام آنها به طور کامل انجام شده است، موظف به ارائه کلاس می باشد. (مسئولیّت عدم تشکیل کلاس در صورت وجود نقص در پرونده و یا عدم تسویه مالی بر عهده ی خود دانشجو می باشد.)
 3. مسئولیت عدم پاسخگویی تماس های موسسه جهت اطلاع رسانی به هر دلیلی (مسدود بودن خط تلفن، اعلام شماره اشتباه توسط دانشجو، عدم حضور در منزل، در دسترس نبودن تلفن همراه برای مدت زمان طولانی، نخواندن پیامک ارسالی از سوی موسسه و . . . ) بر عهده ی خود دانشجو می باشد.
 4. هنگام ثبت نام از دانشجویان تعیین سطح به عمل می آید، (چنانچه بین ترم های تحصیلی دانشجو یک ترم فاصله افتاده باشد، هنگام ثبت نام مجدداً امتحان تعیین سطح به عمل می آید.)
 5. دانشجویان موظفند؛ در محیط موسسه براساس قوانین رفتار کرده و به تذکرات مسئولین و مربیان گوش فرا دهند.
 6. حضور به موقع و بدون تاخیر در کلاس (اساتید مجاز به محاسبه تاخیرهای غیر مجاز و بیش از حد زبان آموزان بعنوان غیبت هستند)
 7. نداشتن بیش از ۲ جلسه غیبت متوالی یا چهار جلسه نامتوالی (در هنگام ثبت نام زبان آموزان در فرم ثبت نام آن‌ها قید شده که غیبت بیش از ۴ جلسه به منزله Fail برای آن‌ها محسوب می‌گردد و کلیه زبان آموزان باید از این قانون پیروی نمایند)
 8. عدم ایجاد مزاحمت برای همسایگان
 9. توجه به قوانین و مطالب موجود در بردهای اطلاع رسانی (موجود در تمامی کلاس‌ها و راهروها)
 10. حفظ و نگهداری قبوض ثبت نام تا پایان ترم مربوطه